Оплата и доставка

Для оплати наших іграшок ми пропонуємо Вам кілька варіантів, що залежать від способу отримання товару. Ви завжди зможете вибрати той, який зручніше для Вас.

 • Самовивіз

  Ви завжди зможете забрати свій товар в нашому магазині за адресою: м Харків, пр. Науки 38, шоу-рум іграшок MimishkaLand, сплативши покупку готівкою або через термінал.
 • Доставка кур’єром

  При виборі цього способу доставки товару – ви зможете передати гроші кур’єру особисто в руки. Варто розуміти, що в цьому випадку можлива додаткова комісія за доставку.
 • Доставка транспортною компанією

  Якщо Ви перебуваєте в будь-якому місті України, то можете оплатити іграшки на складі експрес-пошти Нова Пошта у Вашому місті при отриманні. При цьому автоперевізник за пересилку грошей набавляє 1-2% до вартості іграшок (крім послуг за доставку).
 • Для будь-яких способів доставки

  Якщо Вам зручніше переводити гроші на банківську карту, то ми можемо запропонувати зробити переказ на карту Приват Банку. Зазвичай, якщо переказ робиться всередині одного і того ж банку, то відсоток за його послуги не знімається. Також на цю карту можна перевести гроші без % в будь-якому відділенні Укрпошти. Реквізити на оплату Ви отримуєте при оформленні замовлення на e-mail або у вигляді SMS на Ваш мобільний телефон, якщо Ви вказали в примітці, що бажаєте оплатити товар через Приват Банк.